Umelá
Inteligencia

UMELÁ
INTELIGENCIA

Umelá Inteligencia

Nečakáme na to, čo nám prinesie budúcnosť.

Prinášame budúcnosť priamo k vám!

Predstavte si, že vaše auto bolo zmontované robotom, v dome si nastavíte funkciu na vypnutie svetiel a zníženie teploty každý večer v ten istý čas alebo v e-shope vášho obľúbeného obchodu komunikujete s chatbotom. Všetky tieto aktivity sú nám v súčasnosti úplne prirodzené. Umelá inteligencia závratným spôsobom zasahuje do všetkých oblastí nášho života.
Algoritmy strojového učenia majú vďaka svojim vynikajúcim výsledkom širokú škálu využitia. Jej aplikácie už dnes nájdeme v priemyselnej výrobe, inteligentnej doprave, inteligentných domácnostiach, bezpečnostných systémoch, zdravotníctve, bankách, ale aj priamo v našich smartfónoch.

Priemysel

V čom spočíva budúcnosť priemyslu? No predsa v automatizácií procesov! Pri prechode na automatizáciu, ako aj pri optimalizovaní výrobného procesu Vám výrazným spôsobom dokáže pomôcť umelá inteligencia. A miera jej využitia je naozaj široká.

brain:it, icon, settings
brain:it, icon, health

Zdravotníctvo

Ako pacientom zaručíte rýchlu diagnostiku a vyhodnotíte efektívnu liečbu, v prípade, že na to nemáte dostatok času, ani ľudských zdrojov? My pre Vaše potreby vytvoríme systém počítačového videnia v podobe umelej inteligencie formou neurónových sietí, ktorý vzorky automaticky vyhodnotí, odselektuje a klasifikuje ako pozitívne, resp. negatívne.

cloud services, icon

Doprava

Chceli by ste jazdiť v autonómnom vozidle, ktoré bude automaticky kontrolovať situáciu na ceste, vrátane stavu pozemných komunikácií? Umelá inteligencia v doprave už dávno nie je iba futuristickou predstavou zo sci-fi filmov. Budúcnosť automobilového priemyslu je doslova ukrytá v elektromobiloch.

brain:it, icon, transport
brain:it, icon, smart city

Smart Cities

Aký je cieľ konceptu Smart Cities? My Vám ponúkame návod, ako informačno-komunikačné technológie a umelá inteligencie zlepšia kvalitu života obyvateľstva. Zároveň sa postarajú o zvýšenie kvality a efektívnosti služieb samospráv.

security, icon

Potrebujete vymyslieť spoľahlivé IT riešenie, no nemáte na to BRAIN?
Premyslíme to za vás!

Neváhajte nás kontaktovať, naši špecialisti sú pripravení odpovedať na vaše otázky.

Kontaktujte nás

Poskytujeme moderné riešenia pre všetky typy a veľkosti organizácií.