Online média a mediálne spoločnosti

Pomáhame vytvoriť efektívne prostredie pre váš podnik používaním najaktuálnejších inovácií a moderných integrácií poskytneme náskok pred konkurenciou.

ikona media house

Integrácie

Poskytujeme efektívnu integráciu pre rýchlejšie spracovanie a získanie väčšieho objemu dát na vytváranie záujímavého obsahu pre vašich používateľov. Ak je zdroj dát robustný a efektívny, môžeme použiť umelú inteligenciu pre pred-spracovanie dát a vytvoriť tak dobré prostredie pre váš rast a rast vašej konkurencieschopnosti.
podniková integrácia
SEO riešenia

Optimalizácia pre vyhľadávače

V optimalizácii pre vyhľadávače nie je žiadna mágia. Ako prvé musíme spraviť analýzu nie len systému, ale taktiež dát a procesov. Potrebujeme optimalizovať stránku a poskytnúť systém, ktorý vám pomôže ostať o krok vpred pred konkurenciou. Naimplementujeme aj riešenie s auto-generovanými tagmi a notifikáciami.

Používateľská skúsenosť

Používateľská skúsenosť (UX) znamená akákoľvek interakcia používateľa s produktom alebo službou. UX dizajn berie do úvahy všetky elementy, ktoré sa podieľajú na tejto skúsenosti, na tom, ako sa používateľ cíti a ako ľahko urobí to, čo potrebuje. To môže byť čokoľvek, od toho ako cítiť fyzický produkt v rukách, až k tomu, ako moc intuitívny je nákup pri kupovaní veci online. Cieľ UX dizajnu je vytvoriť jednoduchú, efektívnu, relevantnú a celkovo príjemnú skúsenosť pre používateľa.

„Používateľská skúsenosť zahŕňa všetky aspekty interakcií koncového používateľa s firmou, jej službami a jej produktami.“

— Don Norman, kognitívny vedec a User Experience architekt

Bezpečnosť webstránky

Internet je nebezpečné miesto! Často počúvame o webstránkach, ktoré niesú dostupné kvôli DoS útokom alebo zobrazujú upravené (často škodlivé) informácie na hlavných stránkach. V istom prípade s vysokými škodami sa dostalo na povrch milióny hesiel, email adries a informacií o kreditných kartách, čo vystavilo používateľov finančnému riziku a strate súkromia. Zmysel bezpečnosti webstránky je ochrániť akékoľvek útoky.

Vývoj na mieru

Snažíme sa vytvoriť originálne, unikátne, prispôsobené, responzívne webové riešenia, nie neoriginálne všedné projekty. Každá stránka, ktorú vyvíjame, je unikátna a ušitá presne na mieru používateľov. Pri tvorbe webových stránok sa nespoliehame na šablóny, pluginy alebo “objavený kód”. Toto nám umožní poskytnúť vám stabilné, priateľné a spoľahlivé riešenie.

vývoj na mieru

Úpravy sa robia omnoho jednoduchšie, keď váš podnik začne rásť.

Plná kontrola nad zaisťovaním bezpečnosti.

Lepšie možnosti dlhodobej údržby.

Lepšia používateľská skúsenosť a spoľahlivosť webstránky.

Unikátny a špecifický dizajn.

Čas vývoja záleží na komplexite vami žiadanej webstránky.

priemysel 4.0

Systém pre správu obsahu

Systém na správu obsahu (CMS) je používaný na spravovanie a tvorbu obsahu na webstránke. So systémom na správu obsahu používateľ vie vytvoriť, upraviť a zmazať obsah zo stránky. Typický CMS softvér ponúka rozhranie, ktoré nepotrebuje programátorske zručnosti. Správcovia obsahu a autori môžu robiť úpravy bez pomoci vývojára. Avšak na úpravu rozloženia stránky bude treba programovať.

Tvorba stránky s CMS je vždy rýchlejšia ako vytvoriť stránku bez pomoci CMS.

CMS platformy vám sprístupňujú už funkčné časti niektorých funkcionalít, tieto nástroje sú značne lacnejšie ako vývojárske služby na mieru.

CMS vám uľahčuje navigovanie na stránke. Robenie akýchkoľvek úprav na stránke sa robí cez jednoduché rozhranie.

Výkon záleží na komplexite stránky.

CMS témy ponúkajú úchvatný dizajn, ktorý vám môže sedieť perfektne.

Stránka je ťažko škálovateľná, keď začnete naberať viac a viac zákazníkov.

Prípadové štúdie

Konzultácia zdarma s naším odborníkom

Michal Papučík

Michal Papučík

Prevádzkový riaditeľ

Od malička ma zaujímalo, ako veci fungujú, hardvér a softvér boli iba prvou zastávkou v IT sektore, ktorý sa rýchlo doplnil počítačovými sieťami. Vďaka svojej zvedavosti som mohol prejsť mnohými pozíciami v IT sektore od IT vývojára cez projektového manažéra a ďalšie. Dnes pracujem v spoločnosti so zdravou firemnou kultúrou, kde všetci spoločne pracujeme na našej spoločnej vízii. Nechajte nás pomôcť s tou vašou.