IT a IT bezpečnostný priemysel

Používame agilné vývojové metódy, čo znamená, že aktívne komunikujeme s našimi zákazníkmi počas vývoju, takže majú aktuálne informácie o funkcionalitách, ktoré sú práve vyvíjané a môžu sa zapojiť a aktívne sa podieľať na realizovaní projektu.

ikona it bezpečnosti

Vývoj na mieru

Tvoríme a implementujeme IT systémy a aplikácie vytvorené na mieru. A to od úplneho začiatku až po úspešnú implementáciu a podporu individuálnych systémov. Naše tímy sú skúsené a certifikované v ich oblasti expertízy. Používame najaktuálnejšie technológie a najlepšie nástroje za účelom pomoci zákazníkom dosiahnuť ich ciele. Všetky naše riešenia sú vždy zapracované v rámci firemnej štruktúry a sú plne kompatibilné s ostatnými firemnými systémami.

vývoj na mieru
open source riešenie

Posúvanie k Open Source

Rozmýšľate nad migráciou firemného produktu na Open Source produkt? Mali by ste! Práve preto, lebo sa tieto produkty viac a viac rozvíjajú celosvetovo. Ponúkame riešenia na mieru a usilujeme sa prispôsobiť funkcie, stabilitu, bezpečnosť IT systémov požiadavkam.

Umelá Inteligencia

Hľadáte IT riešenie problémov, ktoré mali na starosti doposiaľ ľudia? Môžeme vám pomôcť preniesť know-how vašich procesov do systémov v podobe učenia. Vytvoríme návrhy AI použiteľné v praxi za účelom garantovania vyššej efektivity vášho podniku s rôznymi sektormi.

  • Priemysel
  • Zdravotná starostlivosť
  • Doprava
  • Smart mestá
  • Zábavný priemysel
umelá inteligencia pri strategickom rozhodovaní
bezpečnostný audit

Bezpečnostný audit

Náš tím trénovaných technikov vie vytvoriť komplexný bezpečnostný audit pre vašu firmu podľa noriem ISO 27001 a ISO 27002. Vieme vytvoriť podrobnú správu obsahujúcu všetky identifikované nedostatky vášho systému a ak budete chcieť, implementujeme technologické zmeny a opravy podľa bezpečnostného auditu.

Etické hackovanie

Cieľom našich bezpečnostných odborníkov (white hat hackeri) je priblížiť sa čo najbližšie hackerom (black hat hackeri). Pretože ako obyčajní hackeri, používajú rovnaké nástroje a techniky a využívajú rovnaké možnosti. Avšak rozdeľuje ich to, že naši odborníci nespôsobia vášmu systému poškodenie za žiadnych okolností, len poukážu na nedostatky.
etický hacker
digitálny podpis

GDPR

Všeobecné Nariadenie na Ochranu Osobných Údajov. – Regulácia (EU) 2016/679 Európskeho Parlamentu a Rady o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov.

Podpora a správa systému

Potrebujete spravovať vašu serverovú infraštruktúru, rady špecialistov a spoľahlivo spravované hostovacie služby? Náš správcovský systém pokryje všetko, od počiatočných návrhov a inštalácie, cez konštantné monitorovanie, ladenie a inštaláciu patchov, až ku každodenným riadiacim úloham.

Naša firma je schopná poskytnúť kompletnú agendu v oblastiach systému a sieťovú správu. V našom tíme máme vysoko kvalifikovaných odborníkov s dlhodobými skúsenosťami.

Prípadové štúdie

Konzultácia zdarma s naším odborníkom

Michal Papučík

Michal Papučík

Prevádzkový riaditeľ

Od malička ma zaujímalo, ako veci fungujú, hardvér a softvér boli iba prvou zastávkou v IT sektore, ktorý sa rýchlo doplnil počítačovými sieťami. Vďaka svojej zvedavosti som mohol prejsť mnohými pozíciami v IT sektore od IT vývojára cez projektového manažéra a ďalšie. Dnes pracujem v spoločnosti so zdravou firemnou kultúrou, kde všetci spoločne pracujeme na našej spoločnej vízii. Nechajte nás pomôcť s tou vašou.