IT a IT bezpečnostný priemysel

Používame agilné vývojové metódy, čo znamená, že aktívne komunikujeme s našimi zákazníkmi počas vývoju, takže majú aktuálne informácie o funkcionalitách, ktoré sú práve vyvíjané a môžu sa zapojiť a aktívne sa podieľať na realizovaní projektu.

Vývoj na mieru

Tvoríme a implementujeme IT systémy a aplikácie vytvorené na mieru. A to od úplneho začiatku až po úspešnú implementáciu a podporu individuálnych systémov. Naše tímy sú skúsené a certifikované v ich oblasti expertízy. Používame najaktuálnejšie technológie a najlepšie nástroje za účelom pomoci zákazníkom dosiahnuť ich ciele. Všetky naše riešenia sú vždy zapracované v rámci firemnej štruktúry a sú plne kompatibilné s ostatnými firemnými systémami.

Posúvanie k Open Source

Rozmýšľate nad migráciou firemného produktu na Open Source produkt? Mali by ste! Práve preto, lebo sa tieto produkty viac a viac rozvíjajú celosvetovo. Ponúkame riešenia na mieru a usilujeme sa prispôsobiť funkcie, stabilitu, bezpečnosť IT systémov požiadavkam.

Umelá Inteligencia

Hľadáte IT riešenie problémov, ktoré mali na starosti doposiaľ ľudia? Môžeme vám pomôcť preniesť know-how vašich procesov do systémov v podobe učenia. Vytvoríme návrhy AI použiteľné v praxi za účelom garantovania vyššej efektivity vášho podniku s rôznymi sektormi.

  • Priemysel
  • Zdravotná starostlivosť
  • Doprava
  • Smart mestá
  • Zábavný priemysel

Bezpečnostný audit

Náš tím trénovaných technikov vie vytvoriť komplexný bezpečnostný audit pre vašu firmu podľa noriem ISO 27001 a ISO 27002. Vieme vytvoriť podrobnú správu obsahujúcu všetky identifikované nedostatky vášho systému a ak budete chcieť, implementujeme technologické zmeny a opravy podľa bezpečnostného auditu.

Etické hackovanie

Cieľom našich bezpečnostných odborníkov (white hat hackeri) je priblížiť sa čo najbližšie hackerom (black hat hackeri). Pretože ako obyčajní hackeri, používajú rovnaké nástroje a techniky a využívajú rovnaké možnosti. Avšak rozdeľuje ich to, že naši odborníci nespôsobia vášmu systému poškodenie za žiadnych okolností, len poukážu na nedostatky.

GDPR

Všeobecné Nariadenie na Ochranu Osobných Údajov. – Regulácia (EU) 2016/679 Európskeho Parlamentu a Rady o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov.

Podpora a správa systému

Potrebujete spravovať vašu serverovú infraštruktúru, rady špecialistov a spoľahlivo spravované hostovacie služby? Náš správcovský systém pokryje všetko, od počiatočných návrhov a inštalácie, cez konštantné monitorovanie, ladenie a inštaláciu patchov, až ku každodenným riadiacim úloham.

Naša firma je schopná poskytnúť kompletnú agendu v oblastiach systému a sieťovú správu. V našom tíme máme vysoko kvalifikovaných odborníkov s dlhodobými skúsenosťami.

Prípadové štúdie

Konzultácia zdarma s naším odborníkom

Michal Papučík

Prevádzkový riaditeľ

Od malička ma zaujímalo, ako veci fungujú, hardvér a softvér boli iba prvou zastávkou v IT sektore, ktorý sa rýchlo doplnil počítačovými sieťami. Vďaka svojej zvedavosti som mohol prejsť mnohými pozíciami v IT sektore od IT vývojára cez projektového manažéra a ďalšie. Dnes pracujem v spoločnosti so zdravou firemnou kultúrou, kde všetci spoločne pracujeme na našej spoločnej vízii. Nechajte nás pomôcť s tou vašou.