Vývoj na mieru

Používame agilné vývojové metódy. Znamená to, že aktívne komunikujeme s našimi zákazníkmi počas vývoja, takže majú najaktuálnejšie informácie o funkcionalite, ktorá je práve vyvíjaná. Môžu sa zapojiť a aktívne sa podieľať na realizovaní projektu.

ikona custom development

Vývoj Enterprise riešení

Získajte konkurenčnú výhodu pomocou enterprise softvéru vyrobeného na mieru tak, aby vyhovoval vašim obchodným cieľom a výzvam. Náš skúsený a certifikovaný tím bude s vami spolupracovať na návrhu, vývoji a implementácii riešenia.
vývoj na mieru
modernizácie softvéru

Modernizácia zastaralého softvéru

Ak vaše súčasné aplikácie nefungujú podľa očakávaní, môže vám to spôsobiť rôzne komplikácie – zníženie obratu, strata konkurenčnej výhody či dôvery zákazníkov. Naši experti zanalyzujú vašu infraštruktúru a prinesú riešenie, ktoré vám pomôže zlepšiť zabezpečenie IT, získať konkurenčnú výhodu a znížiť obchodné náklady.

Integrácie systémov

Integrácia systémov je dôležitým aspektom nášho portfólia. Ponúkame integrácie naprieč systémami, podnikovými aplikáciami, vládnymi službami, hardvérom, cloudovými, dátovými, P2P a IoT integráciami.
ikona systémových integrácií
inovačné riešenia

Inovácie každý deň

Každý deň sa svet technológií mení a posúva vpred. V spoločnosti BRAIN:IT sa snažíme byť vždy kreatívni pri testovaní nových technológií a náš výskumný tím neustále vytvára naše vlastné inovácie, aby ste mohli využiť naše odborné znalosti na posunutie sa pred konkurenciu. Pomôžeme vám urobiť správne technologické rozhodnutia a bezpečné inovácie pomocou spoľahlivých technológií.

Proces vývoja softvéru

ikona strategii

1. Stratégia

- Analýza konkurencie
- Analýza obchodných cieľov
- Identifikácia rizika
- Technická kontrola

ikona dizajn

2. Dizajn

- Návrh architektúry
- Návrh databázy
- Dizajn API
- Dizajn UX / UI

ikona funkcnych specifikacii

3. Vývoj

- Vývoj na mieru
- Vývoj mobilných aplikácií
- Vývoj webových aplikácií
- DevOps

ikona implementácia

4. Implementácia

- Riadenie projektu
- Kontrola kvality
- Testovanie kvality
- Riešenie problémov
- Implementácia

ikona podpora rozhodovania

5. Podpora

- Spustenie projektu
- Monitorovanie
- Profilaktika
- Údržba a podpora

Prípadové štúdie

Konzultácia zdarma s naším odborníkom

Michal Papučík

Michal Papučík

Prevádzkový riaditeľ

Od malička ma zaujímalo, ako veci fungujú, hardvér a softvér boli iba prvou zastávkou v IT sektore, ktorý sa rýchlo doplnil počítačovými sieťami. Vďaka svojej zvedavosti som mohol prejsť mnohými pozíciami v IT sektore od IT vývojára cez projektového manažéra a ďalšie. Dnes pracujem v spoločnosti so zdravou firemnou kultúrou, kde všetci spoločne pracujeme na našej spoločnej vízii. Nechajte nás pomôcť s tou vašou.