Vývoj mobilných aplikácií

Naši vývojári mobilných aplikácií pomôžu vytvoriť iOS a Android aplikácie, ktoré riadia rast podniku a ponúkajú prvotriedne grafické rozhranie pre používateľa.

Cross-Platform vývoj a vývoj natívnych aplikácií

BRAIN:IT ako firma vyvijajúca mobilné aplikácie ponúka profesionálnu implementáciu aplikácií a profesionálny tím vývojárov. Pomáhame podnikom vybudovať si komerčné aplikácie na mieru, pre ktorúkoľvek platformu alebo operačný systém.

Natívny iOS App vývoj

Natívny Android App vývoj

Natívny Hybrid & Cross-platform App vývoj

Koľko bude stáť vaša aplikácia?

Cena každej aplikácie závisí od požadovanej funkčnosti a technológie. Ak chcete získať odhad nákladov na projekt, definujte si hneď teraz požiadavky na vašu aplikáciu!

Ako pracujeme?

9 jednoduchých krokov

1. Strategický workshop

Spravíme z inovatívneho nápadu produktovú roadmapu – už za 1 deň. Vybudujeme roadmapu pre Vašu aplikáciu a prediskutujeme funkcionalitu, konkurenciu, monetizačnú stratégiu a marketing aplikácie. Výsledok bude detailný plán, ktorý popisuje kroky potrebné k naštartovaniu stratégie rastu produktu.

2. Dizajnový šprint

Pretvorte svoj nápad z papiera na prototyp len za 5 dní. Výsledok je nefunkčný klikatelný prototyp, pomocou ktorého môžete zozbierať odozvu a otestovať predpoklady.

3. Technický dizajn

Predtým, ako začneme softvér vyvíjať, budeme pracovať na určení ideálnej front a backendovej technológii pre mobilnú aplikáciu. Vybratie správnej technológie je dôležitý krok ktorý rozhodne o škálovateľnosti, rýchlosti a zákaznickej spokojnosti.

4. UX dizajn

Ako ďalšie navrhneme architektúru aplikácie. Je to jedna z najdôležitejších častí vývoja mobilných aplikácií, pretože určuje ako intuitívna aplikácia bude.

5. UI dizajn

Keď bude návrh hotový, naši skúsení UI/UX návrhári vytvoria grafické návrhy ušité pre cieľového zákazníka. V tejto fáze otestujeme model klikateľnej aplikácie ešte predtým, ako tento model odovzdáme vývojarskemu tímu.

6. MMP vývoj

Skráťte čas potrebný na spustenie aplikácie na trh vďaka rýchlemu & agilnému vývojovému procesu. Odhadovaný čas spustenia aplikácie 1 až 2 týždne.

7. Iteratívny vývoj

V tejto fáze začneme vyvíjať iOS/Android aplikáciu iteračným procesom. Každý cyklus zahŕňa plánovanie, vývoj, testovanie a code review.

8. Spustenie na trh

Vaša aplikácia je pripravená uzrieť svetlo sveta! Ako špičková firma pre vývoj aplikácií sa uistíme, aby aplikácia spĺňala všetky technické a dizajnové kritéria, a taktiež sa postaráme o bug-fixing a neustále zlepšovanie.

9. Manažment produktu

Keď škálujete produkt, musíte mať spoľahlivého produkt partnera, aby mohol produkt stále rásť. My sme váš produktový tím, pomôžeme so zlepšovaním softvéru s agilnými vývojovými metódami.

Mediálne
spoločnosti

Pomáhali sme Dnes24.sk, Sport7, KamDoMesta.sk a ďalším aplikáciam prekonať výzvy spojené s ich výkonom a stabilitou…

Výroba a automobilový priemysel

Naše integrované riešenie pomáha spoločnostiam prekonať výzvy spojené s ich komplexnými procesmi riadenia a hodnotenia ľudských zdrojov (HR) v automobilovom priemysle…

Finančný
sektor

Poskytujeme možnosť úplnej výmeny starého, pôvodného softvérového systému analyzovaním všetkých údajov generovaných z viacerých zdrojov v reálnom čase…

Naše produkty

Prípadové štúdie

Konzultácia zdarma s naším odborníkom

Michal Papučík

Prevádzkový riaditeľ

Od malička ma zaujímalo, ako veci fungujú, hardvér a softvér boli iba prvou zastávkou v IT sektore, ktorý sa rýchlo doplnil počítačovými sieťami. Vďaka svojej zvedavosti som mohol prejsť mnohými pozíciami v IT sektore od IT vývojára cez projektového manažéra a ďalšie. Dnes pracujem v spoločnosti so zdravou firemnou kultúrou, kde všetci spoločne pracujeme na našej spoločnej vízii. Nechajte nás pomôcť s tou vašou.