Vývoj mobilných aplikácií

Naši vývojári mobilných aplikácií pomôžu vytvoriť iOS a Android aplikácie, ktoré riadia rast podniku a ponúkajú prvotriedne grafické rozhranie pre používateľa.

ikona mobilného vývoja

Cross-Platform vývoj a vývoj natívnych aplikácií

BRAIN:IT ako firma vyvijajúca mobilné aplikácie ponúka profesionálnu implementáciu aplikácií a profesionálny tím vývojárov. Pomáhame podnikom vybudovať si komerčné aplikácie na mieru, pre ktorúkoľvek platformu alebo operačný systém.

Natívny iOS App vývoj

Natívny Android App vývoj

Natívny Hybrid & Cross-platform App vývoj

Koľko bude stáť vaša aplikácia?

Cena každej aplikácie závisí od požadovanej funkčnosti a technológie. Ak chcete získať odhad nákladov na projekt, definujte si hneď teraz požiadavky na vašu aplikáciu!

Ako pracujeme?

9 jednoduchých krokov

1. Strategický workshop

Spravíme z inovatívneho nápadu produktovú roadmapu – už za 1 deň. Vybudujeme roadmapu pre Vašu aplikáciu a prediskutujeme funkcionalitu, konkurenciu, monetizačnú stratégiu a marketing aplikácie. Výsledok bude detailný plán, ktorý popisuje kroky potrebné k naštartovaniu stratégie rastu produktu.
strategický workshop
plánovanie šprintu

2. Dizajnový šprint

Pretvorte svoj nápad z papiera na prototyp len za 5 dní. Výsledok je nefunkčný klikatelný prototyp, pomocou ktorého môžete zozbierať odozvu a otestovať predpoklady.

3. Technický dizajn

Predtým, ako začneme softvér vyvíjať, budeme pracovať na určení ideálnej front a backendovej technológii pre mobilnú aplikáciu. Vybratie správnej technológie je dôležitý krok ktorý rozhodne o škálovateľnosti, rýchlosti a zákaznickej spokojnosti.

4. UX dizajn

Ako ďalšie navrhneme architektúru aplikácie. Je to jedna z najdôležitejších častí vývoja mobilných aplikácií, pretože určuje ako intuitívna aplikácia bude.

5. UI dizajn

Keď bude návrh hotový, naši skúsení UI/UX návrhári vytvoria grafické návrhy ušité pre cieľového zákazníka. V tejto fáze otestujeme model klikateľnej aplikácie ešte predtým, ako tento model odovzdáme vývojarskemu tímu.
časový manažment

6. MMP vývoj

Skráťte čas potrebný na spustenie aplikácie na trh vďaka rýchlemu & agilnému vývojovému procesu. Odhadovaný čas spustenia aplikácie 1 až 2 týždne.

7. Iteratívny vývoj

V tejto fáze začneme vyvíjať iOS/Android aplikáciu iteračným procesom. Každý cyklus zahŕňa plánovanie, vývoj, testovanie a code review.
iteratívny aplikačný vývoj
uvedenie produktu na trh

8. Spustenie na trh

Vaša aplikácia je pripravená uzrieť svetlo sveta! Ako špičková firma pre vývoj aplikácií sa uistíme, aby aplikácia spĺňala všetky technické a dizajnové kritéria, a taktiež sa postaráme o bug-fixing a neustále zlepšovanie.

9. Manažment produktu

Keď škálujete produkt, musíte mať spoľahlivého produkt partnera, aby mohol produkt stále rásť. My sme váš produktový tím, pomôžeme so zlepšovaním softvéru s agilnými vývojovými metódami.
produktový manažment

Naše produkty

Prípadové štúdie

Konzultácia zdarma s naším odborníkom

Michal Papučík

Michal Papučík

Prevádzkový riaditeľ

Od malička ma zaujímalo, ako veci fungujú, hardvér a softvér boli iba prvou zastávkou v IT sektore, ktorý sa rýchlo doplnil počítačovými sieťami. Vďaka svojej zvedavosti som mohol prejsť mnohými pozíciami v IT sektore od IT vývojára cez projektového manažéra a ďalšie. Dnes pracujem v spoločnosti so zdravou firemnou kultúrou, kde všetci spoločne pracujeme na našej spoločnej vízii. Nechajte nás pomôcť s tou vašou.