UI/UX design

Kreatívna tvorba, Používateľsky príjemné rozhrania

V BRAIN:IT veríme, že aplikácie nemajú byť len pekné na pohľad, ale majú prinášať príjemný používateľský zážitok, pôsobiť hodnoverne a hlavne efektívne prinášať konverzie. Náš certifikovaný tím expertov sa sústredí na vytváranie  jednoduchých a pútavých rozhraní, ktoré používateľom uľahčí a spríjemní prácu s Vašim systémom.

Prečo si vybrať naše služby UI/UX Dizajnu?

Naši kolegovia sú držiteľmi medzinárodnej certifikácie UXQB – Certified professional for usability and user experience. Pri tvorbe inovatívnych riešení využívame najmodernejšie nástroje a techniky.

Zameriavame sa na používateľa tak, aby sme zaistili, že konečný produkt bude intuitívny a ľahko použiteľný.

Naše služby v oblasti dizajnu UI/UX dizajnu sú úplne flexibilné. Vieme sa ľahko prispôsobiť Vašim meniacim sa obchodným potrebám a efektívne prispieť k sledovaniu Vašich cieľov.

Logo UX/UI dizajn
stretnutie so zákazníkom

Náš postup pri tvorbe UI/UX Dizajnu

Začíname prieskumom a analýzou vrátane prieskumu mienky používateľov, analýzy konkurencie ako aj rozhovormi s kľúčovými a zainteresovanými osobami. To všetko robíme tak, aby sme sa uistili, že dokonale rozumieme Vaším zámerom, požiadavkám a používateľom.

Následne tvoríme modely a prototypy riešenia. Modely vytvárame ako jednoduché, tak detailné, tak aby sme otestovali a postupne zdokonaľovali koncept dizajnu.

Po dokončení návrhu sa úzko spolupracuje s implementačným tímom, tak aby sa zaistilo, že konečný produkt bude plne reflektovať potreby zachytené v UI/UX.

Naše služby v oblasti UI/UX Dizajnu

BRAIN:IT ponúka širokú škálu služieb v oblsti UI/UX pre: 

  • Web stránky a web aplikácie
  • Mobilné aplikácie
  • IT riešenia a produkty
  • Cloudové aplikácie
  • SaaS (System as a Service) aplikácie 
  • Podnikové aplikácie so zameraním na efektivitu práce
  • Optimalizácia zastaralých aplikácií 

Ponúkame taktiež služby podpory a údržby, ktoré Vám zabezpečia, že Váš dizajn bude vždy moderný a bude v maximálnej možnej miere podporovať Váš úspech. 

podniková integrácia