Vývoj aplikácií v cloude

Posilnite svoju spoločnosť prostredníctvom cloudových aplikácií

V BRAIN:IT sa venujeme aplikáciám, ktoré sme schopní nasadiť na ľubovoľnú infraštruktúru, tak aby sme zabezpečili organizáciám efektivitu, optimalizáciu procesov a podporili rast ako taký. S našim tímom odborníkov sme schopný ponúknuť najlepšie možné výsledky pre dosiahnutie vašich cielov.

ikona inhouse monitoring a cloud

Čo je vývoj aplikácií v cloude?

Vývoj aplikácií v cloude zahŕňa tvorbu nových aplikácií, respektíve modernizáciu existujúcich aplikácií, tak ,aby mohli byť nasadené v cloud infraštruktúre.

Medzi hlavné výhody cloudových aplikácií patrí vyššia flexibilita, škálovateľnosť, dostupnosť ako aj vyššia miera bezpečnosti.

Využitie cloudových technológií počas implementácie nových riešení môže urýchliť proces samotného vývoja, zefektívniť pracovné postupy a v istých prípadoch ušetriť náklady. Všetko záleží od konkrétneho prípadu a práve preto hľadáme vždy pre nášho klienta to najoptimálnejšie riešenie.

ikona koľko stojí appka

Náklady spojené s tvorbou aplikácie

Cena každej aplikácie závisí od požadovanej funkčnosti a technológie. Ak chcete získať odhad nákladov na projekt, definujte si hneď teraz požiadavky na vašu aplikáciu!
podniková integrácia

Naše služby vývoja cloudových aplikácií

Naša ponuka vývoja cloudových aplikácií je naozaj komplexná. BRAIN:IT ponúka služby od návrhu konceptu až po finálne nasadenie riešenia a to prakticky na ľubovoľnej cloud platforme ako napríklad:

  • Microsoft Azure
  • Amazon AWS
  • Google Cloud
  • Privátny cloud respektíve komunitný cloud
  • Vládny cloud (Iba Slovensko)
  • Verejná Časť vládneho cloudu (Iba Slovensko)

Naši experti používajú najnovšie technológie pri vytváraní aplikácií, ktoré sledujú Vaše špecifické potreby a pomáhajú dosahovať Vaše ciele.

Konzultácia zdarma s naším odborníkom

Michal Papučík

Michal Papučík

Prevádzkový riaditeľ

Od malička ma zaujímalo, ako veci fungujú, hardvér a softvér boli iba prvou zastávkou v IT sektore, ktorý sa rýchlo doplnil počítačovými sieťami. Vďaka svojej zvedavosti som mohol prejsť mnohými pozíciami v IT sektore od IT vývojára cez projektového manažéra a ďalšie. Dnes pracujem v spoločnosti so zdravou firemnou kultúrou, kde všetci spoločne pracujeme na našej spoločnej vízii. Nechajte nás pomôcť s tou vašou.

    brainit