Vývoj webových aplikácií

Vyvíjame webové aplikácie, ktoré vyhovujú vašim špecifickým požiadavkám, využitím našich odborných znalostí a hlbokých technologických znalostí.

Ponúkame rôzne typy riešení

Mediálne domy

Pomáhali sme Dnes24.sk, Sport7, KamDoMesta.sk a ďalším webovým stránkam prekonať výzvy spojené s ich výkonom, stabilitou, SEO optimalizáciou, bezpečnosťou a riadením procesov, aby sme dosiahli ich konkurencieschopnosť.

Výroba a automobilový priemysel

Naše integrované riešenie pomáha spoločnostiam prekonať výzvy spojené s ich komplexnými procesmi riadenia hodnotenia ľudských zdrojov (HR) v automobilovom priemysle, procesmi riadenia dodávateľského reťazca v spoločnosti vyrábajúcej zbrane a oveľa viac.

Finančný sektor

Poskytujeme možnosť úplnej výmeny starého pôvodného softvérového systému analyzovaním všetkých údajov generovaných z viacerých zdrojov v reálnom čase. Alebo postavíme spoľahlivý, úplne nový, aby ste získali obchodnú konkurenčnú výhodu.

Vládne riešenia

Integrujeme vaše systémy s vládnymi inštitúciami a získame tak údaje, ktoré vám pomôžu zaistia konkurenčnú výhodu. S riešeniami vládnych inštitúcií máme veľa skúseností, pretože sme s mnohými pomáhali a budovali ich.

eCommerce

Na váš internetový obchod sa vždy pozeráme z pohľadu vašich zákazníkov, aby sme dostali všetko, čo potrebujú. Veríme, že ich nákup je potrebné uskutočniť rýchlo, jasne a spoľahlivo. Bezpečnosť dát vášho zákazníka je našou prioritou, preto vždy kladieme bezpečnosť na prvé miesto.

Podniková webstránka

Poskytujeme nielen štandardnú webovú stránku ale aj unikátne myšlienky, nápady a skúsenosti. Vždy sa vám snažíme dať nielen to, čo chcete, ale aj to, čo potrebujete.

Ponúkané služby

Web stránky na mieru

Ponúkame kompletné vytvorenie webových aplikácií na mieru a tvorbu responzívnych webových stránok.

UX / UI dizajn

Vytvárame štýlové UX & UI dizajny podľa vašich požiadaviek a predstav.

Spoľahlivá podpora

Postaráme sa o bezproblémovú prevádzku a pravidelnú aktualizáciu web stránky.

Systém na správu obsahu

Spravujte ľahko obsah webových stránok prostredníctvom efektívneho, rýchleho a jednoduchého CMS.

Google a SEO

Ponúkame SEO audit a optimalizáciu obsahu web stránky k lepšej pozícii na Google.

Moderné technológie

Rýchle načítanie webových stránok, kompatibilné zobrazenia a prémiové fonty písma.

Technológie, ktoré používame

BRAIN:IT má tím vysoko skúsených, certifikovaných, agilných full-stack vývojárov. Prinášame všetko, čo potrebujete, od konceptu po nasadenie, aby sme zaistili výber najvhodnejších technológií pre vaše vybrané funkcie.

Jazyky

Java

.Net

C++

PHP

Ruby/Rails

JavaScript

Scala

Frameworky

Angular

React

Ember.js

Vue.js

Bootstrap

Node.js

Laravel

Nette

Databázy

MariaDB

MySQL

PostgreSQL

Oracle

Neo4j

OrientDB

MongoDB

Cassandra

MS SQL

ArangoDB

Náklady spojené s tvorbou aplikácie

Cena každej aplikácie závisí od požadovanej funkčnosti a technológie. Ak chcete získať odhad nákladov na projekt, definujte si hneď teraz požiadavky na vašu aplikáciu!

Prípadové štúdie

Konzultácia zdarma s naším odborníkom

Michal Papučík

Prevádzkový riaditeľ

Od malička ma zaujímalo, ako veci fungujú, hardvér a softvér boli iba prvou zastávkou v IT sektore, ktorý sa rýchlo doplnil počítačovými sieťami. Vďaka svojej zvedavosti som mohol prejsť mnohými pozíciami v IT sektore od IT vývojára cez projektového manažéra a ďalšie. Dnes pracujem v spoločnosti so zdravou firemnou kultúrou, kde všetci spoločne pracujeme na našej spoločnej vízii. Nechajte nás pomôcť s tou vašou.