Matematické modelovanie a optimalizácia

S pomocou matematického modelovania vieme optimalizovať procesy a zdroje vo vašej firme.

ikona cloud riešenia

Preprava a logistika

Jedna z mnohých možností je definovať najlepšiu možnú lokáciu pre sklad a logistické centrá, vrátane určenia optimálnej distribúcie, toku tovaru a zásob medzi nimi. Ďalšia možnosť je identifikovať trasu nákladnej dopravy a osobnej prepravy a minimalizovať prejdenú vzdialenosť, eliminovať prázdne prevozy a nečinné vozidlá a obslúžiť čo najviac zákazníkov. Táto oblasť taktiež zahŕňa určovanie primeraného vozového parku pre efektívne využitie operácií v infraštruktúre.
logistika a prevoz
produkcia

Výroba a automobilový priemysel

Optimalizácia výrobných procesov, identifikácia najlepšej voľby pre produkciu berie do úvahy súčasnú situáciu na trhu a optimalizuje zdroje. Taktiež manažment pracovných zmien pre zákazníkov, časové harmonogramy rotácií cez zmeny a pozície pre zákazníkov. Ak sú pozície s rôznymi obtiažnosťami alebo ide o rizikovú pozíciu, je možné vytvoriť plán, ktorý ich obsadí rovnomerne. Ako posledné v tejto sekcii je analyzovanie a poskytovanie časových harmonogramov pre logistiku a dodávku tovaru.

Ako pracujeme?

1. Strategický plán

Z inovatívneho nápadu k produktovému plánu – už za 1 deň. Vytvoríme plán pre úspech aplikácie a prediskutujeme základnú funkcionalitu, konkurenciu, mobilné riešenia, spoplatnenia a marketing aplikácie. Výsledok je detailný plán opisujúci kroky, potrebné k začatiu stratégie na rast produktu.
strategický workshop
plánovanie šprintu

2. Technický dizajn

Predtým, ako začneme písať kód, budeme diskutovať, aby sme prišli na ideálnu front-end a back-end technológiu pre mobilný projekt. Výber správnej technológie je kritický krok, od ktorého závisí, akú skúsenosť bude mať zákazník s aplikáciou, ako bude škálovateľná a aký bude mať výkon.

3. MVP vývoj

Znížte čas vydania aplikácia s pomocou nášho Rýchleho a Agilného Vývojového Procesu – len za 4-8 týždňov.
Výsledok je produkt s minimálnou funkcionalitou, no dostatočnou na to, aby sme získali potrebnú odozvu pre budúci vývoj aplikácie.

časový manažment
produktový manažment

4. Manažment produktu

Keď škálujete produkt, potrebujete dôveryhodného produktového partnera, ktorý sa Vám postará o nepretržité vylepšovanie softvéru. My sme produktový tím na požiadanie, ktorý radí vášmu tímu alebo vylepšuje váš softvér s agilnými vývojovými šprintami strategicky zameranými na potreby zákazníkov.

Náklady spojené s tvorbou aplikácie

Náklady na aplikáciu sa odvíjajú od požadovaných funkcionalít a technológie. Ak chcete aproximáciu projektových nákladov, definujte požiadavky pre aplikáciu teraz!

Prípadové štúdie

Konzultácia zdarma s naším odborníkom

Michal Papučík

Michal Papučík

Prevádzkový riaditeľ

Od malička ma zaujímalo, ako veci fungujú, hardvér a softvér boli iba prvou zastávkou v IT sektore, ktorý sa rýchlo doplnil počítačovými sieťami. Vďaka svojej zvedavosti som mohol prejsť mnohými pozíciami v IT sektore od IT vývojára cez projektového manažéra a ďalšie. Dnes pracujem v spoločnosti so zdravou firemnou kultúrou, kde všetci spoločne pracujeme na našej spoločnej vízii. Nechajte nás pomôcť s tou vašou.