PAULA helps for free

Aplikácia PAULA:

Je nástroj na automatickú kontrolu dodržiavania novej regulácie povinného nosenia rúšok a maximálneho počtu zákazníkov v obchodoch. Má dve hlavné funkcie. Prvou je, že systém dokáže zistiť prítomnosť rúška na tvári. Druhou je automatické počítanie zákazníkov prichádzajúcich a odchádzajúcich z obchodu alebo budovy. Najvýznamnejšou výhodou tohto produktu sú nízke hardvérové ​​požiadavky. Potrebujete iba priemerný počítač a priemernú videokameru.

Národná rada Slovenskej republiky, v súvislosti so snahou zastaviť šírenie koronavírusu (SARS-CoV-2), nariaďuje všetkým občanom nosiť ochranné zahalenie tváre v podobe masky, chirurgickej masky, respirátora, šálu, šatky alebo inej pomôcky pokrývajúcej nos a ústa. Prekrytie dýchacích ciest je povinné vo všetkých verejných priestoroch alebo všeobecne na verejnosti. Je však zásadné dodržiavať toto nariadenie v nákupných centrách, obchodoch s potravinami, benzínových pumpách a podobných podnikoch, kde sa môžu naraz zhromažďovať väčšie skupiny.

PAULA je aplikácia založená na princípoch produktu ANNA. Ide o bezplatnú aplikáciu na stiahnutie, ktorá zvyšuje povedomie o spoločnosti a umožnila nám osloviť vďaka marketingu veľa spoločností a poukázať na nás. Paula má momentálne viac ako 600 stiahnutí.