Internet v problémoch

internet in troubles

Cieľ:

Mediálny web dnes24.sk nás oslovili s požiadavkou na zabezpečenie ich web stránky. Najprv sme urobili rýchlu analýzu, zdarma. Následne sme hneď vedeli, že problém je ďaleko väčší ako si zákazník uvedomuje.

Problém:

Zákazník vytváral vysoko kvalitný obsah, ale stratil dosah na čitateľov kvôli zastaranému a prehliadanému systému. Zákazník bol zaujatý tvorením kvalitného obsahu avšak nevšimol si dôležitú brzdu.

Naše riešenie:

Našťastie, zákazník naše odporúčanie nezobral na ľahkú váhu, a rozhodol sa zakročiť. Navrhli a implementovali sme systém podľa požiadaviek, potrieb a rozpočtu. Navyše sme taktiež pomohli zákazníkovi s internými procesmi. Integrovali sme systém so sociálnymi sieťami a novými zdrojmi informácií, vhodnými na spracovanie a vytvorenie nového obsahu.

Výhody a výsledky:

  • Viac ako 250 % nových používateľov
  • Viac ako 700 % nárast relácií

Autorom štúdie je

Eduard Baraniak
Eduard Baraniak
IT je oblasť môjho záujmu od detstva. Počas svojho pracovného života som mal možnosť prejsť takmer každou pozíciou v oblasti IT – ako programátor, konzultant, analytik, architekt, tímový manažér, projektový manažér atď. Preto sa aktívne zapájam do celého procesu poskytovania našich riešení.

Podobné štúdie

Konzultácia zdarma s naším odborníkom

IT konzultant Robert Turanský

Robert Turanský

Head of Business Development

V BRAIN:IT veríme, že zmena je jedinou konštantou. Rozvoj technológií vnímame ako príležitosť na transformáciu a úspech. Náš tím spája skúsenosti a vášeň, aby vám pomohol uspieť na vašej ceste digitálnej transformácie.

Ak máte záujem o využitie plného inovačného potenciálu vašej spoločnosti, už nehľadajte. Kontaktujte nás ešte dnes a zistite, čo pre vás môžeme urobiť.