Matematické modelovanie a optimalizácia

S pomocou matematického modelovania vieme optimalizovať procesy a zdroje vo vašej firme.

Preprava a logistika

Jedna z mnohých možností je definovať najlepšiu možnú lokáciu pre sklad a logistické centrá, vrátane určenia optimálnej distribúcie, toku tovaru a zásob medzi nimi. Ďalšia možnosť je identifikovať trasu nákladnej dopravy a osobnej prepravy a minimalizovať prejdenú vzdialenosť, eliminovať prázdne prevozy a nečinné vozidlá a obslúžiť čo najviac zákazníkov. Táto oblasť taktiež zahŕňa určovanie primeraného vozového parku pre efektívne využitie operácií v infraštruktúre.

Výroba a automobilový priemysel

Optimalizácia výrobných procesov, identifikácia najlepšej voľby pre produkciu berie do úvahy súčasnú situáciu na trhu a optimalizuje zdroje. Taktiež manažment pracovných zmien pre zákazníkov, časové harmonogramy rotácií cez zmeny a pozície pre zákazníkov. Ak sú pozície s rôznymi obtiažnosťami alebo ide o rizikovú pozíciu, je možné vytvoriť plán, ktorý ich obsadí rovnomerne. Ako posledné v tejto sekcii je analyzovanie a poskytovanie časových harmonogramov pre logistiku a dodávku tovaru.

Ako pracujeme?

1. Strategický plán

Z inovatívneho nápadu k produktovému plánu – už za 1 deň. Vytvoríme plán pre úspech aplikácie a prediskutujeme základnú funkcionalitu, konkurenciu, mobilné riešenia, spoplatnenia a marketing aplikácie. Výsledok je detailný plán opisujúci kroky, potrebné k začatiu stratégie na rast produktu.

2. Technický dizajn

Predtým, ako začneme písať kód, budeme diskutovať, aby sme prišli na ideálnu front-end a back-end technológiu pre mobilný projekt. Výber správnej technológie je kritický krok, od ktorého závisí, akú skúsenosť bude mať zákazník s aplikáciou, ako bude škálovateľná a aký bude mať výkon.

3. MVP vývoj

Znížte čas vydania aplikácia s pomocou nášho Rýchleho a Agilného Vývojového Procesu – len za 4-8 týždňov.
Výsledok je produkt s minimálnou funkcionalitou, no dostatočnou na to, aby sme získali potrebnú odozvu pre budúci vývoj aplikácie.

4. Manažment produktu

Keď škálujete produkt, potrebujete dôveryhodného produktového partnera, ktorý sa Vám postará o nepretržité vylepšovanie softvéru. My sme produktový tím na požiadanie, ktorý radí vášmu tímu alebo vylepšuje váš softvér s agilnými vývojovými šprintami strategicky zameranými na potreby zákazníkov.

Náklady spojené s tvorbou aplikácie

Náklady na aplikáciu sa odvíjajú od požadovaných funkcionalít a technológie. Ak chcete aproximáciu projektových nákladov, definujte požiadavky pre aplikáciu teraz!

Prípadové štúdie

Konzultácia zdarma s naším odborníkom

Michal Papučík

Prevádzkový riaditeľ

Od malička ma zaujímalo, ako veci fungujú, hardvér a softvér boli iba prvou zastávkou v IT sektore, ktorý sa rýchlo doplnil počítačovými sieťami. Vďaka svojej zvedavosti som mohol prejsť mnohými pozíciami v IT sektore od IT vývojára cez projektového manažéra a ďalšie. Dnes pracujem v spoločnosti so zdravou firemnou kultúrou, kde všetci spoločne pracujeme na našej spoločnej vízii. Nechajte nás pomôcť s tou vašou.