ClutchAwardExistuje mnoho spôsobov, ako môžete zlepšiť svoju digitálnu prezentáciu a jedným z nich je vytvorenie webovej stránky. Webová stránka je pre väčšinu podnikov základom, a ak ju nemáte, o veľa prichádzate. Zvýšte svoju viditeľnosť na internete vytvorením webovej stránky na mieru s pomocou nášho tímu! So skúsenosťami z takmer desaťročnej histórie môžeme tvrdiť, že náš tím spolu veľmi úzko spolupracuje už od úplného začiatku. Tvoria ho jednotlivci, ktorí sú držiteľmi mnohých medzinárodných certifikátov. Naša spoločnosť BRAIN:IT, ktorú založili dvaja bývalí riadiaci pracovníci v oblasti IT a priekopníci v technologickom sektore, sa vyvinula na významný subjekt zaoberajúci sa softvérovým inžinierstvom a vývojom, ktorý sa môže pochváliť tímom s viac ako 50 IT odborníkmi. Naše hlavné odhodlanie sa zameriava na poskytovanie skutočných výhod našim klientom a pomoc pri dosahovaní ich vedúceho postavenia na príslušných trhoch. Ak to ešte neviete, The Manifest je webová stránka, ktorá slúži ako obchodný poradca. Jej cieľom je zhromažďovať a overovať presné údaje, odborné poznatky a užitočné rady, ktoré potrebujete na budovanie svojej značky a rozvoj svojho podnikania – poskytuje praktickú podnikateľskú múdrosť, ktorá vám pomôže vo vašom úspechu. Toto ocenenie znamená pre nás veľa a chceli by sme poďakovať spoločnosti The Manifest a jej tímu za to, že sa stalo skutočnosťou. Zároveň by sme chceli vyjadriť vďaku našim klientom a partnerom za ich podporu počas všetkých rokov nášho podnikania. Bez vás by toto ocenenie nebolo možné. Predstavte nám svoj projekt aj vy, radi s vami budeme spolupracovať!