My sme Brain:IT

MY SME
BRAIN:IT

Potrebujete vymyslieť spoľahlivé IT riešenie, no nemáte na to BRAIN?
Premyslíme to za vás!

Na technologickom trhu pôsobíme už od roku 2012, kedy sme sa začali intenzívne zaoberať vývojom neurónových sietí a inteligentných kontajnerov. Reflexiou profesionálne odvedenej práce je najmä naša unikátna platforma zaoberajúca sa diagnostikou rakoviny, ktorá bola vytvorená a ocenená v rámci medzinárodného projektu AI for Aid.

Rok 2017 bol pre BRAINIT prelomový. Okrem toho, že sa nám vymenilo vedenie, naše portfólio služieb sa rapídne rozšírilo. K umelej inteligencii sme pridali softvérové riešenia na mieru, vývoj a správu databáz či poradenstvo v oblasti informačných systémov.

BRAINIT je dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá rastie spolu so svojimi klientmi. Kvantita a kvalita progresívnych BRAINov nášho špecializovaného tímu sa kontinuálne zväčšuje aj vďaka inovatívnemu prostrediu našich officov v Bratislave a v Žiline.

Sme tu preto, aby ste nemuseli budovať veľké IT oddelenia a mohli sa naplno venovať svojmu biznisu.

Eduard Baraniak

konateľ

V oblasti IT pôsobí od roku 2009. Počas svojej kariéry pracoval ako programátor, konzultant a projektový manažér. Aktuálne pôsobí ako konzultant, projekt manažer a CEO v spoločnosti BMBsocial s.r.o.. Je zakladateľom FRI STUDENTS KLUBU na Fakulte riadenia a informatiky, Žilinskej Univerzity.

Ján Kuruc

konateľ

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing sit amet, consectetuer adipiscing ame ipsum dolor sit amet adipiscing sit amet.”

Gabriela Sedmidubská

majiteľka

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adi trem ipsum dolor sit amet, consectetuer aiscing sit amet, consectetuer adipiscing.”

Eduard Baraniak

konateľ

Ján Kuruc

konateľ

Kontaktujte nás

Poskytujeme moderné riešenia pre všetky typy a veľkosti organizácií.