NAŠE VÝVOJÁRSKE SLUŽBY

Custom development

Vývoj na mieru

Získajte konkurenčnú výhodu pomocou enterprise softvéru vyrobeného na mieru tak, aby vyhovoval vašim obchodným cieľom a výzvam. Náš skúsený a certifikovaný tím bude s vami spolupracovať na návrhu, vývoji a implementácii riešenia vytvoreného plne na mieru, ktoré vám pomôže posunúť sa vpred.

Zistiť viac

Vývoj webových aplikácií

BRAIN:IT má tím vysoko skúsených, certifikovaných, agilných full-stack vývojárov. Prinášame všetko, čo potrebujete, od konceptu po nasadenie, aby sme zaistili výber najvhodnejších technológií pre vaše vybrané funkcie.

Zistiť viac
Web development
mobile development

Vývoj mobilných aplikácií

BRAIN: IT ako spoločnosť pre vývoj mobilných aplikácií poskytuje profesionálnu implementáciu aplikácií a vývojárov. Pomôžeme podnikom vytvárať komerčné a mobilné aplikácie pre ľubovoľnú mobilnú platformu alebo operačný systém.

Zistiť viac

Umelá inteligencia

Značná časť konkurencie je držať krok s technologickými inováciami ako napríklad umelá inteligencia. Získajte výhodu oproti konkurencií s perfektne navrhnutým a prispôsobeným IT riešením, ktoré vám pomocou umelej inteligencie pomôže dosiahnuť ciele. Náš skúsený a certifikovaný tím odborníkov bude s vami pracovať na návrhu, vývoji a implementácií plne prispôsobeného riešenia.

Zistiť viac
Mathematical Modeling and Optimization

Matematické Modelovanie a Optimalizácia

S pomocou matematického modelovania vieme optimalizovať procesy a zdroje vo vašej firme.

Zistiť viac