Služby2018-01-18T14:02:21+00:00

Neurónové siete

Nečakáme na to čo nám prinesie budúcnosť. My prinášame budúcnosť priamo k Vám. Využitie umelej inteligencie vie výrazne prispieť ku zvýšeniu efektivity Vášho biznisu.

Viac >

SAP

Náš tím je zložených zo skúsených expertov, ktorý sa sústredia a radi prinášajú efektívne riešenia v rámci vašich podnikových informačných systémov. Okrem poradenských služieb ponúkame aj vývoj a to štandardné rozširovanie štandardných súčastí vašich SAP systémov ako aj úplný zákaznícky vývoj a riešenia na mieru, ktoré priamo komunikujú s Vašimi procesmi.

Viac >

Bezpečnosť

Kybernetické útoky a ich dopady nútia spoločnosť sa čoraz intenzívnejšie zaoberať ochranou súkromia ja ľudí tak firiem. Nové zákony a nariadenia ako napríklad GDPR nútia firmy a inštitúcie touto témou sa intenzívne zaoberať. Nenechajte sa prekvapiť a chráňte seba aj svojich zákazníkov. Radi Vám pomôžeme sa s touto témou vysporiadať.

Viac >

Custom development

Neustále sa zdokonalujeme a venujeme najmodernejším technológiam, vďaka čomu Vám vieme ponúknuť najvhodnejšire riešenie pre Vaše problémy a potreby.

Viac >

Formulárové riešenia

Tím našich profesionálov dokáže identifikovať vaše potreby a navrhnúť maximálne efektívne formulárové riešenie a to tak aby sa dalo jednoducho integrovať do celkového softwarového prostredia.

Viac >

Mobilné aplikácie

V našom tíme mame expertov, ktorý Vám radi poradia, navrhnú a aj naprogramujú mobilné aplikácie a to na platformách iOS, Android aj Windows Mobile.

Viac >

Hľadáte riešenie na mieru?

Opýtajte sa!