Spoľahlivé riešenie
pre váš
IT projekt

SPOĽAHLIVÉ
IT RIEŠENIA

cloud services, icon

Umelá inteligencia

Hľadáte IT riešenia problémov, ktoré boli doteraz doménou ľudí? Pomôžeme vám presunúť know-how vašich procesov na systém formou učenia! Vytvárame návrhy na využitie umelej inteligencie v praxi, ktoré zaručia vyššiu efektivitu vášho biznisu v rozličných sektoroch.

  • Priemysel
  • Zdravotníctvo
  • Doprava
  • Smart Cities

Vývoj na mieru

Navrhujeme a implementujeme informačné systémy a aplikácie na mieru. A to od úplného začiatku, až po úspešné nasadenie a podporu jednotlivých systémov. Naše tímy sú skúsené a certifikované v oblasti svojej expertízy. Využívame najmodernejšie technológie a tie najlepšie nástroje tak, aby náš klient mohol jednoducho dosiahnuť svoj cieľ. Všetky riešenia sú vždy osadené do architektúry spoločnosti a sú plne kompatibilné s ostatnými systémami spoločnosti.

web development, icon
brain:it, icon

Prechod na open source

Uvažujete o migrácii Vašej spoločnosti na produkt s open source produktov? Mali by ste! Pretože tieto produkty sa stále viac objavujú v spoločnostiach po celom svete. Ponúkame vám riešenia šité na mieru a snažíme sa vyhovieť požiadavkám na výkon, stabilitu a bezpečnosť IT systémov.

Servisné služby

Potrebujete spravovať vlastnú serverovú infraštruktúru, odborné poradenstvo a spoľahlivé riadené služby na podporu svojho hostovaného prostredia? Naša správa operačného systému pokrýva všetko. Od počiatočného návrhu a inštalácie, cez nepretržité monitorovanie, ladenie, inštalácie záplat, až po ďalšie každodenné úlohy správy.

settings, service, brain:it, icon
icon, Brain:IT, testing

Testing

Náš tím kvalifikovaných a certifikovaných security expertov dokáže pomocou rôznych druhov simulovaných interných aj externých útokov overiť všetky Vaše systémy. Prostredníctvom týchto testov vyhľadávame rôzne bezpečnostné zraniteľnosti, prípadne iné zraniteľnosti, ktoré môžu vyradiť Vaše systémy z činnosti a spôsobiť  nemalé straty.

SAP

Náš tím je zložených zo skúsených expertov, ktorí sa sústredia a radi prinášajú efektívne riešenia v rámci Vašich podnikových informačných systémov. Okrem poradenských služieb ponúkame aj vývoj a to rozširovanie štandardných súčastí vašich SAP systémov ako aj úplný zákaznícky vývoj a riešenia na mieru, ktoré priamo komunikujú s Vašimi procesmi.

Brain:IT, icon, settings
Brain:IT, computer, service, icon

Systémová administratíva

Naša spoločnosť dokáže zabezpečiť kompletnú agendu na poli systémovej a sieťovej administrácie, disponuje kvalitnými kvalifikovanými profesionálmi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti.

Kontaktujte nás

Poskytujeme moderné riešenia pre všetky typy a veľkosti organizácií.