VÝVOJ MOBILNÝCH APLIKÁCIÍ 

Naši vývojári mobilných aplikácií pomôžu vytvoriť iOS a Android aplikácie, ktoré riadia rast podniku a ponúkajú prvotriedne grafické rozhranie pre používateľa.

Kontaktujte našich expertovKontaktujte našich expertov
mobile development

Cross-Platform vývoj a vývoj natívnych aplikácií

BRAIN:IT ako firma vyvijajúca mobilné aplikácie ponúka profesionálnu implementáciu aplikácií a profesionálny tím vývojárov. Pomáhame podnikom vybudovať si komerčné aplikácie na mieru, pre ktorúkoľvek platformu alebo operačný systém.

Apple Icon
Natívny iOS App vývoj
Android Icon
Natívny Android App vývoj
Native Hybrid Cross-platform App Development icon
Natívny Hybrid & Cross-platform App vývoj

Ako pracujeme?

9 jednoduchých krokov

1. Strategický workshop

Spravíme z inovatívneho nápadu produktovú roadmapu – už za 1 deň. Vybudujeme roadmapu pre Vašu aplikáciu a prediskutujeme funkcionalitu, konkurenciu, monetizačnú stratégiu a marketing aplikácie. Výsledok bude detailný plán, ktorý popisuje kroky potrebné k naštartovaniu stratégie rastu produktu.

Naplánujte si workshop
Strategy Workshop
Design Sprint

2. Dizajnový šprint

Pretvorte svoj nápad z papiera na prototyp len za 5 dní. Výsledok je nefunkčný klikatelný prototyp, pomocou ktorého môžete zozbierať odozvu a otestovať predpoklady.

3. Technický dizajn

Predtým, ako začneme softvér vyvíjať, budeme pracovať na určení ideálnej front a backendovej technológii pre mobilnú aplikáciu. Vybratie správnej technológie je dôležitý krok ktorý rozhodne o škálovateľnosti, rýchlosti a zákaznickej spokojnosti.

4. UX dizajn

Ako ďalšie navrhneme architektúru aplikácie.  Je to jedna z najdôležitejších častí vývoja mobilných aplikácií, pretože určuje ako intuitívna aplikácia bude.

5. UI dizajn

Keď bude návrh hotový, naši skúsení UI/UX návrhári vytvoria grafické návrhy ušité pre   cieľového zákazníka. V tejto fáze otestujeme model klikateľnej aplikácie ešte predtým, ako tento model odovzdáme vývojarskemu tímu.

6. MMP vývoj

Skráťte čas potrebný na spustenie aplikácie na trh vďaka rýchlemu & agilnému vývojovému procesu. Odhadovaný čas spustenia aplikácie 1 až 2 týždne.

MVP Development
Iterative App Development

7. Iteratívny vývoj

V tejto  fáze začneme vyvíjať iOS/Android aplikáciu iteračným procesom. Každý cyklus zahŕňa plánovanie, vývoj, testovanie a code review.

8. Spustenie na trh

Vaša aplikácia je pripravená uzrieť svetlo sveta! Ako špičková firma pre vývoj aplikácií sa uistíme, aby aplikácia spĺňala všetky technické a dizajnové kritéria, a taktiež sa postaráme o bug-fixing a neustále zlepšovanie.

Launch to Market
Product Managment

9. Manažment produktu

Keď škálujete produkt, musíte mať spoľahlivého produkt partnera, aby mohol produkt stále rásť. My sme váš produktový tím, pomôžeme so zlepšovaním softvéru s agilnými vývojovými metódami.

Koľko bude stáť vaša aplikácia?

Cena každej aplikácie závisí od požadovanej funkčnosti a technológie. Ak chcete získať odhad nákladov na projekt, definujte si hneď teraz požiadavky na vašu aplikáciu!

Naceniť projekt

Naše produkty

rozhliadnisa
Rozhliadni sa
Viac ako ni(c)k
BMBsocial
Kamdomesta.sk
Dnes24.sk

Mediálne spoločnosti

Pomáhali sme Dnes24.sk, Sport7, KamDoMesta.sk a ďalším aplikáciam prekonať výzvy spojené s ich výkonom a stabilitou…

Zistiť viac

Výroba a automobilový priemysel

Naše integrované riešenie pomáha spoločnostiam prekonať výzvy spojené s ich komplexnými procesmi riadenia a hodnotenia ľudských zdrojov (HR) v automobilovom priemysle…

Zistiť viac

Finančný sektor

Poskytujeme možnosť úplnej výmeny starého, pôvodného softvérového systému analyzovaním všetkých údajov generovaných z viacerých zdrojov v reálnom čase…

Zistiť viac

Prípadové štúdie

HR portal and evaulations

HR portál a hodnotenia

28. januára 2021

Internet in troubles-04

Internet v problémoch

28. januára 2021

Neváhajte a kontaktujte nás, naši špecialisti sú pripravení odpovedať na otázky.