MATEMATICKÉ MODELOVANIE A OPTIMALIZÁCIA

S pomocou matematického modelovania vieme optimalizovať procesy a zdroje vo vašej firme.

Kontaktujte našich expertovKontaktujte našich expertov
Mathematical Modeling and Optimization
Transportation and Logistics

Preprava a logistika

Jedna z mnohých možností je definovať najlepšiu možnú lokáciu pre sklad a logistické centrá, vrátane určenia optimálnej distribúcie, toku tovaru a zásob medzi nimi. Ďalšia možnosť je identifikovať trasu nákladnej dopravy a osobnej prepravy a minimalizovať prejdenú vzdialenosť, eliminovať prázdne prevozy a nečinné vozidlá a obslúžiť čo najviac zákazníkov. Táto oblasť taktiež zahŕňa určovanie primeraného vozového parku pre efektívne využitie operácií v infraštruktúre.

Kontaktujte nás

Výroba a automobilový priemysel

Optimalizácia výrobných procesov, identifikácia najlepšej voľby pre produkciu berie do úvahy súčasnú situáciu na trhu a optimalizuje zdroje. Taktiež manažment pracovných zmien pre zákazníkov, časové harmonogramy rotácií cez zmeny a pozície pre zákazníkov. Ak sú pozície s rôznymi obtiažnosťami alebo ide o rizikovú pozíciu, je možné vytvoriť plán, ktorý ich obsadí rovnomerne. Ako posledné v tejto sekcii je analyzovanie a poskytovanie časových harmonogramov pre logistiku a dodávku tovaru.

Zistiť viac
Industrial Production Area

Ako pracujeme?

1. Strategický plán

Z inovatívneho nápadu k produktovému plánu – už za 1 deň.
Vytvoríme plán pre úspech aplikácie a prediskutujeme základnú funkcionalitu, konkurenciu, mobilné riešenia, spoplatnenia a marketing aplikácie.
Výsledok je detailný plán opisujúci kroky, potrebné k začatiu stratégie na rast produktu.

NAPLÁNUJTE SI WORKSHOP
Strategy Workshop
Design Sprint

2. Technický dizajn

Predtým, ako začneme písať kód, budeme diskutovať, aby sme prišli na ideálnu front-end a back-end technológiu pre mobilný projekt. Výber správnej technológie je kritický krok, od ktorého závisí, akú skúsenosť bude mať zákazník s aplikáciou, ako bude škálovateľná a aký bude mať výkon.

3. MVP vývoj

Znížte čas vydania aplikácia s pomocou nášho Rýchleho a Agilného Vývojového Procesu – len za 4-8 týždňov.
Výsledok je produkt s minimálnou funkcionalitou, no dostatočnou na to, aby sme získali potrebnú odozvu pre budúci vývoj aplikácie.

MVP Development
Product Managment

4. Manažment produktu

Keď škálujete produkt, potrebujete dôveryhodného produktového partnera, ktorý sa Vám postará o nepretržité vylepšovanie softvéru.
My sme produktový tím na požiadanie, ktorý radí vášmu tímu alebo vylepšuje váš softvér s agilnými vývojovými šprintami strategicky zameranými na potreby zákazníkov.

Náklady spojené s tvorbou aplikácie

Náklady na aplikáciu sa odvíjajú od požadovaných funkcionalít a technológie. Ak chcete aproximáciu projektových nákladov, definujte požiadavky pre aplikáciu teraz!

Naceniť projekt

Prípadové štúdie

Effective environment

Efektívne prostredie

28. januára 2021

HR portal and evaulations

HR portál a hodnotenia

28. januára 2021

Object comparison and talent exams

Porovnanie objektov a talentové skúšky

28. januára 2021

Predictive Analytics for Demand Forecasting-15

Prediktívna analýza na predpovedanie dopytu

28. januára 2021

Neváhajte a kontaktujte nás, naši špecialisti sú pripravení odpovedať na otázky.