PAULA pomáha zadarmo

PAULA covid

Aplikácia PAULA:

Je nástroj na automatickú kontrolu dodržiavania novej regulácie povinného nosenia rúšok a maximálneho počtu zákazníkov v obchodoch. Má dve hlavné funkcie. Prvou je, že systém dokáže zistiť prítomnosť rúška na tvári. Druhou je automatické počítanie zákazníkov prichádzajúcich a odchádzajúcich z obchodu alebo budovy. Najvýznamnejšou výhodou tohto produktu sú nízke hardvérové ​​požiadavky. Potrebujete iba priemerný počítač a priemernú videokameru.

Národná rada Slovenskej republiky, v súvislosti so snahou zastaviť šírenie koronavírusu (SARS-CoV-2), nariaďuje všetkým občanom nosiť ochranné zahalenie tváre v podobe masky, chirurgickej masky, respirátora, šálu, šatky alebo inej pomôcky pokrývajúcej nos a ústa. Prekrytie dýchacích ciest je povinné vo všetkých verejných priestoroch alebo všeobecne na verejnosti. Je však zásadné dodržiavať toto nariadenie v nákupných centrách, obchodoch s potravinami, benzínových pumpách a podobných podnikoch, kde sa môžu naraz zhromažďovať väčšie skupiny.

PAULA je aplikácia založená na princípoch produktu ANNA. Ide o bezplatnú aplikáciu na stiahnutie, ktorá zvyšuje povedomie o spoločnosti a umožnila nám osloviť vďaka marketingu veľa spoločností a poukázať na nás. Paula má momentálne viac ako 600 stiahnutí.

Slovenské médiá o aplikácii PAULA napísali:

https://fontech.startitup.sk/stopka-ludom-bez-rusok-budeme-vdaka-slovenskej-appke-na-kontrolu-ludi-otvarat-prevadzky/
https://www.mojandroid.sk/paula-ludia-bez-ruska/
https://www.etrend.sk/technologie/aplikacia-paula-upozorni-ak-niekto-nenosi-rusko.html
https://zive.aktuality.sk/clanok/145794/it-firmy-a-operatori-reaguju-na-koronavirus-produkty-zadarmo-a-nove-funkcie-velky-prehlad/
https://www.dnes24.sk/zadarmo-a-pre-vsetkych-mladi-slovaci-vyvinuli-system-ktory-upozorni-ze-nemate-rusko-358217v

Autorom štúdie je

Michal Papučík
Michal Papučík
Od malička ma zaujímalo, ako veci fungujú, hardvér a softvér boli iba prvou zastávkou v IT sektore, ktorý sa rýchlo doplnil počítačovými sieťami. Vďaka svojej zvedavosti som mohol prejsť mnohými pozíciami v IT sektore od IT vývojára cez projektového manažéra a ďalšie. Dnes pracujem v spoločnosti so zdravou firemnou kultúrou, kde všetci spoločne pracujeme na našej spoločnej vízii. Nechajte nás pomôcť s tou vašou.

Podobné štúdie

Konzultácia zdarma s naším odborníkom

IT konzultant Robert Turanský

Robert Turanský

Head of Business Development

V BRAIN:IT veríme, že zmena je jedinou konštantou. Rozvoj technológií vnímame ako príležitosť na transformáciu a úspech. Náš tím spája skúsenosti a vášeň, aby vám pomohol uspieť na vašej ceste digitálnej transformácie.

Ak máte záujem o využitie plného inovačného potenciálu vašej spoločnosti, už nehľadajte. Kontaktujte nás ešte dnes a zistite, čo pre vás môžeme urobiť.