IT & IT BEZPEČNOSTNÝ PRIEMYSEL

Používame agilné vývojové metódy, čo znamená, že aktívne komunikujeme s našimi zákazníkmi počas vývoju, takže majú aktuálne informácie o funkcionalitách, ktoré sú práve vyvíjané a môžu sa zapojiť a aktívne sa podieľať na realizovaní projektu.

Oceniť projektOceniť projekt
online and media houses

Vývoj na mieru

Tvoríme a implementujeme IT systémy a aplikácie vytvorené na mieru. A to od úplneho začiatku až po úspešnú implementáciu a podporu individuálnych systémov. Naše tímy sú skúsené a certifikované v ich oblasti expertízy. Používame najaktuálnejšie technológie a najlepšie nástroje za účelom pomoci zákazníkom dosiahnuť ich ciele. Všetky naše riešenia sú vždy zapracované v rámci firemnej štruktúry a sú plne kompatibilné s ostatnými firemnými systémami.

Posúvanie k Open Source

Rozmýšlate nad migráciou firemného produktu na Open Source produkt? Mali by ste! Práve preto lebo sa tieto produkty viac a viac rozvíjajú celosvetovo. Ponúkame riešenia na mieru a usilujeme sa prispôsobiť funkcie, stabilitu, bezpečnosť IT systémov požiadavkam.

Umelá Inteligencia

Hľadáte IT riešenie pre problémy, ktoré mali nastarosti doposiaľ ľudia? Môžeme Vám pomôcť preniesť know-how Vaších procesov do systémov v podobe učenia. Vytvoríme návrhy AI použitelné v praxy za účelom garantovania vyššej efektivity Vášho podniku s rôznymi sektormi.

  • Priemysel
  • Zdravotná Starostlivosť
  • Transport
  • Smart Mestá
  • Zábavny priemysel

Podpora & Správa Systému

Potrebujete spravovať Vašu serverovú infraštruktúru, rady špecialistov a spolahlivo spravované hostovacie služby? Náš správcovský systém pokryje všetko, od počiatočných návrhov a inštalácie, cez konštantné monitorovanie, ladenie a inštaláciu patchov až ku každodenným riadiacim úloham. Naša firma je schopná poskytnúť kompletnú agendu v oblastiach systému a sieťovú správu. V našom tíme máme vysoko kvalifikovaných odborníkov s dlhodobými skúsenosťami.

Bezpečnostný Audit

Náš tím trénovaných technikov vie vytvoriť komplexný bezpečnostný audit pre Vašu firmu podľa noriem ISO 27001 a ISO 27002. Vieme vytvoriť podrobnú správu obsahujúcu všetky identifikované nedostatky Vášho systému a ak budete chcieť, implementujeme technologické zmeny a opravy podľa bezpečnostného auditu.

Etické hackovanie

Cieľom naších bezpečnostných odborníkov (white hat hackeri) je priblížiť sa čo najlbižšie hackerom (black hat hackeri). Pretože ako obyčajný hackeri, používajú rovnaké nástroje a techniky a využívajú rovnaké možnosti. Avšak rozdeľuje ich to, že naši odborníci nespôsobia Vášmu systému poškodenie za žiadnych okolností, len poukážu na nedostatky.

GDPR

Všeobecné Nariadenie na Ochranu Osobných Údajov. – Regulácia (EU) 2016/679 Európskeho Parlamentu a Rady o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov.

Potrebujete vytvoriť spoľahlivé IT riešenie?
Vytvoríme ho pre Vás!

Neváhajte a kontaktujte nás, naši odborníci sú pripravený odpoveď na Vaše otázky.